14 Yaşında Cinsel İstismara Uğrayan Model Canına Kıydı


2016 senesinde Netflix’in belgesel programında 14 yaşlarındayken uğramış olduğu cinsel istismarı özetleyen 23 yaşındaki Amerikalı model ve dövme sanatçısı Daisy Coleman, hayatına son verdi.

ANNE OLAMAYACAĞINI ÖĞRENİNCE KENDİSİNİ ÖLDÜRDÜ

Seneler önce yaşadığı cinsel istismardan dolayı çocuğunun olamayacağını öğrenen model, 4 Ağustos’ta sevgilisiyle görüntülü konuşurken kafasına silahla sıkarak canına kıydı. Kızının ölümünden sonrasında İngiliz The Sun’a konuşan acılı anne, kızının ölmeden birkaç gün önce doktora gittiğini ve çocuk sahibi olamayacağını öğrendiğini söyledi.

“KIZIM TACİZ MESAJLARI ALIYORDU”

Doktorların kendisine seneler önce yaşadığı cinsel istismardan dolayı rahmine zarar geldiğini bundan dolayı de hiçbir süre hamile kalmayacağını söylediklerini özetleyen anne, geçen Aralık ayından bu yana kızının gizli saklı bir hayranı bulunduğunu ve devamlı mesajlar atarak rahatsız etme ettiğinden de bahsetti.

“KIZIMIN PSİKOLOJİSİNDEN ANLAMADILAR”

Anne, kızına cinsel istismarda bulunan kişi ve o anları videoya kaydeden kişinin davalarının düştüğünü, doktorların kızının ruhsal durumunu anlamadıklarını ve kızına devamlı ileti atan kişinin kızının ölümüne sebep olduklarını sözlerine ekledi. Anne kızının intihar etmeden ilkin bir müzik albümü çıkarmayı planladığını fakat yaşamış olduğu travmaların yaşamını alt üst ettiğini belirtti.Gündem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: