Ailece İzleyebileceğiniz Animasyon Filmler


Salgın sebebiyle evlerimize kapandığımız bugünlerde ailece yapabileceğimiz en keyifli aktivitelerden biri de animasyon filmleri seyretmek. Hem minik yaşlarındaki çocuklar hem de büyükler için oldukca keyifli içeriklerle hazırlanan ve tüm fertleri olarak sevinç içinde izleyebileceğiniz filmlerden birkaçını sizler için derledik.

Minyonlar

Yaşamımıza ilk olarak 2010 senesinde giren son aşama sempatik, bir o denli haylaz, akıllı fakat yaramaz Minyonlar, ailece izleyebileceğiniz en keyifli animasyon serilerinden biri. Tarih öncesi dönemden bu yana kendilerine fena bir efendi bularak ona hizmet etmeye çalışan Minyonların öyküsünü beyaz perdeye aktaran film, sizi bir taraftan maceradan maceraya koştururken bir taraftan da gülme krizlerine sokabilir.

Arabalar

Piston Kupası kazanma hayaliyle yanıp tutuşan bir arabanın öyküsünü ekranlara taşıyan Otomobiller, listemizin ikinci esnasında içeriyor. Tüm aile bireylerinin neşeyle izleyebilecekleri seri 3 filmden oluşuyor. Pixar yapımı olan ve ilki 2006 senesinde gösterime girdiğinde başlamış olan Lightning McQueen fırtınası bugün de halen devam ediyor. Her filmimizde ayrı bir maceranın peşine takılan Lightning McQueen ve arkadaşları ile hıza ve eğlenceye doyacaksınız.

Angry Birds

Kızgın kuşlar gene sahnede, evde eğlence ise en üst seviyede… Her ne kadar kuş olsalar da uçmayı bilmeyen ve derhal karşı adadaki domuzlar ile aralarındaki husumeti çözemeyen kuşlarımız, oldukca sevilen mobil oyunlarının peşinden beyaz perdeye aktarıldı. 2016 senesinde ilki gösterilen filmin devamı 2019 senesinde gösterime girdi. Kuşların başından geçen gülünç vakaları mevzu edinen film, ara sıra retro vurgularla hem küçüklere hem de büyüklere hitap ediyor.

Oyuncak Hikayesi

Pixar’ın animasyon yaşamına kazandırdığı bir öteki animasyon serisi olan Toy Story – Oyuncak Hikayesi, keyifli ve bolca aksiyonlu hikayesi ile evde izleyebileceğiniz en güzel animasyon filmlerden biri. İlki 1995 senesinde hazırlanan serinin toplam 4 filmi bulunuyor. Woody ve arkadaşlarının minik bir odada başlamış olan, evin dışına taşarak dış dünyada devam eden maceraları sizleri ekrana kilitleyecek.

İnanılmaz Aile

Tüm aile izleyebileceğiniz tam bir “aile” filmi de İnanılmaz Aile… Her bir bireyi süper güçlerle donatılmış bir ailenin aksiyon ve serüven dolu hikayelerini aktarıyor. Toplam 2 filmden oluşan seri, hem yetişkinler hem de çocuklar için oldukca keyifli dakikalar vadediyor. Süper güçleri ile süper düşmanlara karşı savaşım eden aile ile beraber siz de dünyanın değişik yerlerinde, değişik maceralara katılacaksınız.Aile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: