Bahçelievler’de 37 Yaşındaki Kadın Sevgilisi Tarafından Öldürüldü


Komşuların ve görgü tanıklarının ifadesinden sonra olay yerine çok sayıda sağlık ekibi ve polis geldi. DHA’nın aktardığı son dakika bilgisine göre hayatını kaybeden Sevim Sökmensuer’in cansız bedeni İstanbul Adli Tıp morguna kaldırılırken işlemlerin ardından memleketi Afyon’a götürüldü. Son dakika haberine göre saldırgan Orhan Aktaş’ın da yaralı olduğu ve Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altında olduğu ifade edildi.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

DHA’da yer alan habere göre komşularının ihbarıyla olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Sökmensuer’in hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralı Orhan Aktaş ise, olay yerinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Aktaş’ın hastanede tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Son dakika haberi: Bahçelievler'de dehşet! 37 yaşındaki Sevin Sökmensuer sevgilisi tarafından öldürüldü...

CENAZESİ MEMLEKETİNE GÖNDERİLDİ

Polis ekipleri sokağa şerit çekerek olayın yaşandığı evde inceleme yaptı. Yapılan incelemelerden sonra Sevim Sökmensuer’in cenazesi önce İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Buradaki işlemlerinin ardından memleketi defnedilmek üzere memleketi Afyon’a götürüldü.

Son dakika haberi: Bahçelievler'de dehşet! 37 yaşındaki Sevin Sökmensuer sevgilisi tarafından öldürüldü...

“BU CİNAYETLERİN ÖNÜNE GEÇİLMESİ GEREKİYOR”

Hayatını kaybeden Sevim Sökmensuer’in komşusu olan Güner Karaoğlu, “O gün evdeydik. Dışarıdan sesleri duyduk. Evden çıktığımızda öğrendik ki cinayet işlenmiş ama neticesini sonradan öğrendik. Bu evde daha önce iki yaşıyordu. Sonra 6 ay önce yanlarına bir erkek geldi. Sonra onların birbirlerini bıçakladığını öğrendik. Bayanın öldüğünü duyduk. O bıçaklayan da kaçmış. Taksi durağının orda yığılmış kalmış. Hastaneye kaldırılmış. Şu anda yoğun bakımda olduğunu biliyoruz.

Son dakika haberi: Bahçelievler'de dehşet! 37 yaşındaki Sevin Sökmensuer sevgilisi tarafından öldürüldü...

“CİNAYET ANINDA BİR SES DUYMADIK”

Bayan da hayatını kaybetti. Bu cinayetlerin önüne geçilmesi gerekiyor. Her gün her yerden cinayetlerini duyuyoruz. Artık bunları duymak istemiyoruz. O anı duymadık ama o andan sonrasına şahit olduk. O an hiç ses de duyulmadı. Diğer komşularla da konuştuk. En ufak bir ses bile duyulmadı. Birbirlerini herhalde kavga esnasında bıçaklayarak yaralamışlar. Biri vefat etti diğeri de yaralı” dedi.

Kaynak: Sabah



Kadın Olmak Zor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: