Çılgın Sayısal Loto Çekilişinde Kazandıran Numaralar


Çılgın  çekiliş neticeleri açıklandı! Dün akşam meydana gelen Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye tutarı 52 milyon TL olarak açıklandı. Noter huzurunda meydana gelen Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 53.319.289 TL devretti. Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 4 bilen 299 talihli  3.392,55 TL’nin sahibi olurken 3 bilen 10.490 kişi 120,85 TL’nin sahibi oldu. 2 bilen 163,915 kişi 11,60 TL’nin sahibi oldu.

Deli Sayısal Loto çekilişinde dün akşamın kazandıran numaraları 85, 52, 79, 74, 7, 83, ve 30 joker numarası olarak belirlendi

ÇILGIN SAYISAL LOTO BİLET SORGULAMA EKRANI

 

ÇILGIN SAYISAL LOTO HAKKINDAKİ BİLGİLER

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında minimum 2, en fazla ise 6 tane sayı bilirsen değişik miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com yada  uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ek olarak Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonrasında 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişiklik gösterir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edilmiş olduğu kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edilmiş olduğu ve 6’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edilmiş olduğu sadece 6’ıncı rakamın “Joker” rakamından değişik olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edilmiş olduğu kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edilmiş olduğu kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edilmiş olduğu kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, öncesinden oynanmış hazır bilet satın alabilir yada “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalı xxx üstünden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon bir tek 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.Gündem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: