Güller ve Papatyalar


Sizce gül mü papatya mı  Gül aşktır sevdiğiniz yada hoşlandığınız kişi size Elinde Güllerle geldi Zaman işte diyorsun Aşkımızın sembolü elinde bir tane yada bir demet kırmızı beyaz yada pembe güller nasıl da güzeller .

O an sizden Mutlu’su yoktur bir anda çiçekleri koruma iç güdüsüyle içimiz dolar aman kırılmasın aman solmasın oturduğun yerde masanın en baş köşesinde durur arada bir de eliniz çiçeklere dokunur içimiz mutlulukla zirve yapar Ve sevdiğinizle veda vakti geldiğinde bir umut olur.

Güller o anda size çünkü Aşkınızı taçlandırmıştır eve gittiğinizde ilk önce Gül’ler vazoya konur sevdiğinizin bir parçası sanki yanınızdadır  kırmızı beyaz pembe olması fark etmiyor.

bence en masum çiçeklerdir nerede yeşerdiği önemli değildir papatya için boş bir tarlada olabilir bir yol kenar da bulundu yere bakmaz papatya yeşermeye büyümeye başlar yapraklarından fal bakılan papatya bu durum onu üzmez çünkü o an Mutlu olmuştur.

İnsan oğlunu Mutlu ettiği için kırgın değildir papatya bir gün yoldan geçen biri sevdiğine papatyayı vereceği günü bekler sevgililerin saçlarına taç olacağı günleri bekler ve o güne kadarda her yerde yeşermeye devam eder tüm masumiyeti ile yol kenarlarında tarlalarda hatta kaldırım kenarlarında bir gün onuda Gül kadar seven birileri olacaktır papatya bekler sabreder .

Gül almaya giderken ayaklarınızın altında ezilen papatyaları görün.

Hanımlar beyler sizce Gül mü papatya mı yorumlarınızı bekliyorumKadın Olmak Zor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: