İlker Kaleli’den Öğretmen dizisine veda: Onuruyla karanlığa meydan okuyanlara teşekkürler


’de yayınlanan Öğretmen dizisi 9. bölümüyle final yaparak ekrana etti. Öğretmen dizisinde Akif Hoca rolünü canlandıran İlker Kaleli ise “Bu kadar haksızlığın, edepsizliğin ve yüzsüzlüğün ortasında, dimdik, ne kadar güzel durdun…” ifadelerini kullandı.

Fox TV’nin başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra , , Serkan Keskin ve Şerif Erol’un yer aldığı dizisi Öğretmen ekrana veda etti. sezonda reytinglerde yaşayan Öğretmen dizisi 15 Kasım akşamı ekrana gelen 9. bölümüyle final yaptı.

‘TÜM SESSİZ VE İSİMSİZ KAHRAMANLARA…’

Dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli de hesabından duygusal bir veda paylaşımı yaptı. Kaleli veda paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Teşekkürler Akif Hocam…
Bu kadar haksızlığın, edepsizliğin ve yüzsüzlüğün ortasında, dimdik, ne kadar güzel durdun…

Başından beri yanımızda olan seyircimize; yorumlarınızla, sesinizle daha iyi bir dünyayı hayal eden bu yolda buluştuğumuz ve paylaştığımız bütün duygular için teşekkürler…

Ayrıca her şeye rağmen, kendi hayatlarında iyiliğe inanan, bir şeyleri değiştirmek için savaşan, iyilik için bedel ödeyen, acı çeken, korkutmalara-sindirilmelere boyun eğmeyen ve onuruyla karanlığa okuyan tüm sessiz ve isimsiz kahramanlara…
Sonsuz teşekkürler…”

 

 Kültür & Sanat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: