Kavga İzleyen Genç Kızları Taciz Etti


İstanbul Şişli’de gruplar içinde yalanan bir kavga esnasında vaka yerine gelen bir sapık kavgayı izleyen mahalle sakinlerini rahatsız etme etti. Vaka geçtiğimiz 5 Haziran günü meydana geldi. İddiaya gore aynı mahallede oturan iki grup içinde hemen hemen bilinmeyen bir nedenden dolayı münakaşa yaşandı.

KAVGAYI İZLEYEN KADINLARI TACİZ ETTİ

Yaşanmış olan münakaşa kısa süre içinde arbedeye dönüştü ve mahalle sakinleri iki grup arasındaki kavgayı izlemeye başladı. O sırada mahalleden geçen D.T., isminde delikanlı kavgayı izleyen kalabalığın içine girdi. Kavgayı izleyenlerin içinde genç kızlarında bulunmasını fırsat bilen 31 yaşındaki sapık genç kızların vücut dokunulmazlığını ihlal etti.

Durumu fark eden 28 yaşındaki H.P., durumu feryat atarak mahalleliye duyurdu. Mahalleli tarafınca ablukaya alınan sapık vaka yerine polis ekiplerinin gelmesiyle beraber gözaltına alındı. Emniyette ifade veren D.T., cinsel organının kaşındığını, bu yüzden yanlış anlaşıldığını ve kimseyi rahatsız etme etmediğini ileri sürdü.

DAVA AÇILDI

İstanbul Hanıma Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu tarafınca suçtan kurtulmaya yönelik ifade verdiği tespit edilen sapık hakkında ‘Cinsel Rahatsızlık’ suçu kapsamında 3 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

D.T.’nin 43 yaşındaki bir ev hanımını da kavga esnasında öpücük atarak yanına çağırdığı, fakat genç kadının korkarak durumu sakladığını, H.P.’nin şikayeti üstüne kendisinin de mağdur bulunduğunu beyan etti. Dava ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.Gündem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: