Para Biriktirmeye Teşvik Edecek 10 Harika Kumbara Tasarımı


Bazıları için para biriktirmek “Nasıl yani harcamak varken bir kenara koymak?” cümlesinden ibarettir. Oysaki toplu parayla çok istenilen bir şeyi almanın ya da güzel bir tatile çıkmanın keyfini bir kere tattı mı insan, para biriktirmek onun için hobi hâline gelir. Elbette para biriktirmenin seviye atlamış versiyonları da bulunuyor.

1)    Puzzle ve Maket Sevenler İçin

Kimisi parçaları birleştirmeye, maket yapmaya bayılır. Siz de böyle biriyseniz puzzle kumbaraları masanızın üzerine koyarak, keyifle içine bozuk paralarınızı atabilirsiniz.

2)    Bulut Kumbara

 

Ne şekerdir bulut formu! Gökyüzü sevdalıları, uçakla bulutların arasından geçerken her seferinde yeniden hayran olanlar, böyle bir kumbara tam size göre!

3)    Teknoloji Tutkunları İçin

“Bilgisayarım olmadan yaşayamam.” diyenler için klavye tuşu şeklinde tasarlanan kumbaralar yeni bir teknolojik buluş kadar heyecan verici olabilir.

4)    Süper Kahramanlar İçin

 

Herhangi bir şişeyi, sevdiğiniz süper kahramanların logolarıyla kaplayıp kapaklarını delerek kendi zevkinize göre bir kumbara tasarlayabilirsiniz. Süpersiniz!

5)    Rubik Küp Severler İçin

Gerçekten zekice bir para saklama şekli. Savurgan ve rubik küpü sever bir yakınınız varsa muhteşem bir hediye ayrıca.

6)    Piksel Dostları İçin

Evet, dünya çeşit çeşit insanlarla dolu ve bu çeşitliliğin içinde piksel seven insanlar da var. 90’larda çocuk olanlar için teknoloji, pikselden ibaretti. Hadi şimdi çocukluğumuza inip pikselli günleri hatırlıyoruz ve pikselli bir kumbara alarak para biriktirme alışkanlığı kazanıyoruz.

7)    Facebook’suz Yaşayamayanlar İçin

Her para attığınızda “Çok başarılı, çok beğendim, aynen devam.” dercesine sizi cesaretlendiren bu kumara, Facebook’u bir yaşam biçimi edinmişlerin evinde, ofisinde mutlaka bulunmalı. Sosyal medya uzmanları, sizin için mesela.

8)    Çiftler İçin

Kumbarada biriktirdikleri parayla tatile çıkmak isteyen çiftlerin “Kim daha çok para atıyor bu kumbaraya?” tartışmasını sonlandıracak bir tasarımla karşınızdayız. İki tane bozuk para girişi var, atılan bozuk paraların yaptığı ağırlık sayesinde ak koyun kim kara koyun kim anlaşılabiliyor.

9)    Aydınlık Günler İçin Para Biriktirenler, Koşun!

Aydınlık bir gelecek için para biriktirmeye kalkanlar aynı zamanda lamba olan kumbaralarla konsepti şık bir şekilde tamamlayabilirler.

 

10)     Hırlıdan Hırsızdan Korkanlar İçin

 

En azılı hırsızın bile aklına gelmez evdeki saatin aynı zamanda kumbara olabileceği.Hırsızdan korkma bahanesiyle para biriktirme işini erteleyenler, nasıl ama?Birikim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: