Sapık Adam Adliyeye Sevk Edildi


İstanbul Bayrampaşa’da dün gece saatlerinde mide bulandıran bir olay yaşandı. Polis ekipleri,Terazidere Mahallesi Güneş Sokak’taki üst geçitin altında Nesip A. isimli şahsı 13 yaşındaki kız çocuğuyla cinsel ilişkiye girerken suçüstü yakaladı. Kız çocuğu şahsın kendisine zorla sahip olduğunu ve burada alıkoyduğunu söyleyip şikayetçi oldu Son dakika haberine göre şüpheli Nesip .A., Bayrampaşa Polis Merkezi’ndeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Olay, 26 Eylül’de saat 23.00 sıralarında Terazidere Mahallesi Güneş Sokak’taki üst geçidin merdivenlerinin altında meydana geldi.

Polis ekipleri tarafından yapılan çevre kontrolünde şüpheli Nesip.A, üst geçidin paletlerinin üzerinde 13 yaşındaki C:T’ye cinsel istismarda bulunurken görüldü.

KÜÇÜK KIZ POLİSLERDEN YARDIM İSTEDİ

Ailesinin 5 gün önce kayıp ihbarı verdiği C.T, polislere “Bana yardım edin. Bu şahıs beni zorla buraya getirdi. Beni buraya yatırıp üzerimi soydu. Bana zorla sahip oldu” ifadelerini kullandı.

Ekipler tarafından olay yerinden kaçmaya çalışırken yakalanan saldırgan polis merkezi girişinde, “Ben bir şey yapmadım. Suçlamaları kabul etmiyorum” dedi. Daha önceden suç kayıtları bulunan Nesip A., Bayrampaşa Polis Merkezi’ndeki ifadesinin ardından Çağlayan Adliyesi’ne sevk edildi.

“BU BÖLGE GECELERİ ÇOK ISSIZ”

Olayın yaşandığı yere yakın oturduğunu söyleyen Yahya Ünver, “Benim evim buraya bir 500 metre kadar uzaklıkta. Ama tabii geceleri buralar sessiz, tenha. Yani burası sessiz, ileride Davutpaşa metro yol bağlantısı var orası da sessiz. Daha önceden daha karanlıktı biraz aydınlattılar ama tabii ki buralar ıssız oluyor geceleri.

Kaynak: SabahGündem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: