Yasin A. isimli erkek, boşandığı Lale Bayram’ı 8500 TL karşılığında arkadaşına öldürttü!


’de Lale Bayram’ın öldürülmesinin ayrıntıları ortaya çıktı.

İstanbul Sultanbeyli’de Lale Bayram’ın öldürülmesinin ayrıntıları ortaya çıktı. Yasin A.’nın, eski eşini öldürmesi için arkadaşına 8 bin 500 ödediği, ikilinin Bayram’ı öldürdükten sonra intihar süsü vermeye çalıştığı ortaya çıktı.

Yasin A. mahalle arkadaşı K. ile birlikte ’de gözaltına alındı.

Birbirlerini suçladılar

Gazetesi’nden ’ın haberine göre; soruşturmada, Lale Bayram’ın öldürülmeden hemen önce bir marketten alışveriş yaptığı görüntüsü tespit edildi. Görüntülerde Bayram’ın hızlı bir şeklide alışveriş yaptıktan sonra aldıklarının parasını ödeyip dışarı çıktığı, ardından Yasin A. ve Servet K.’nin beyaz bir otomobille genç kadının evine gittiği görüldü.

Savcılıkta veren Yasin A., olaydan birkaç gün önce 1,5 yıldır arkadaşı olan Servet K.’nin kendisine 8 bin 500 lira vermesi karşılığında eşini öldürebileceğini söylediğini anlattı.

Teklifi kabul ettiğini belirten Yasin A., kiralayıp eski eşinin evine gittiklerini, Servet K.’nin eşini öldürdüğünü ardından da olaya intihar süsü vermeye çalıştıklarını söyledi.

Servet K. ise borcunu ödemek için buluştuğu Yasin A.’nın kendisini eski eşinin evine götürdüğünü, lavaboya gittiği sırada Yasin A.’nın Bayram’ı öldürdüğünü ileri sürdü.

İki zanlı hakkında ağırlaştırılmış müebbet istemiyle düzenledi.

 Kadın Olmak Zor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: